AUTOREVIU.LT — Mažas japonas dideliame mieste – „Toyota Yaris“ — 1999 — 2005

30 Мар 2015 | Author: | No comments yet »
Toyota Corolla E150

Mažas japonas dideliame – „Toyota Yaris“ — — 2005

Lankytojų 0.0 / Iš viso 0.0

Pirmoji „Yaris pasirodė 1999 m. ir buvo iki 2005 m. Ji 2003 m. modernizuota. naudotų automobilių pirkėjams yra iš ko rinktis.

Istorija

Pirmieji modelio, turėjusio pakeisti „Starlet, prototipai buvo 1998 m. Publikai labai projektiniai modeliai „FunTime ir o 1999 m. prasidėjo jų serijinė Automobilis buvo parduodamas tik ir vadinosi „Vitz, o antrojoje m. pusėje pasiekė ir Europos tik čia jis vadintas „Yaris. JAV buvo ir „Toyota Echo. Europoje Yaris nuo pat pradžių buvo populiarius.

2001 m. Europos buvo pasiūlyta padidinta — „Yaris Verso. panaudojus tą pačią bazę, sukurti modeliai: „Its, Cypha, „Raum, „Bb.

pirmieji „Yaris modeliai tik 1 l variklius, vėliau į juos montuoti 1,3 l agregatai. 2001 m. 1,5 l benzininis ir 1,4 l dyzelinis varikliai. m. pristatytas modelis „Yaris su 150 AG varikliu. Tais pačiais „Yaris buvo modernizuotas.

2005 m. pasirodė nauja Yaris karta.

Pasirinkimas

Pirmą kartą parodytas m. „Yaris iškart sudomino gyventojus, nepaisant to, kad jo kaina tikrai nemaža; automobilis beveik tiek pat, gerokai didesnė ir patogesnė Corolla. Įdomu ir tai, kad panašaus amžiaus modeliai panašiai.

Automobilis „Toyota buvo gaminamas dviejų 3 ir 5 durų chečbekai. Antrinėje galima rasti ir labai „Yaris Verso, nuo paprasto jis skiriasi ne tik išvaizda, bet ir matmenimis. norite tokio tipo ir „Yaris Verso išvaizda tinka, drąsiai imkite šį Mažas, keistos išvaizdos labai praktiškas. Jis turi ne tik saloną, bet ir labai erdvią sulanksčius užpakalines sėdynes, jos pasiekia 1 160 l.

Mūsų rinkoje daugiausia sutinkama iš Europos atvežtų „Yaris naujų, parduotų salonuose. rinktis, greičiausia lems kaina. Kartais pasitaiko ir japonišką „Yaris versiją „Toyota Vitz, dar retesnis — amerikietiškas variantas kupė arba 4 durų „Echo. Jeigu renkatės, tai tradicinį.

„Yaris galima rinktis iš sąrangos variantų: „Terra, ir „Sol. Paskutinis — geriausias. Čia jau yra kondicionierius, ABS, saugos pagalvės, pliušinis elektriniai langų keltuvėliai.

palyginti mažo dydžio, „Yaris ganėtinai erdvus. užtenka ir sėdintiems priekyje, ir užpakalyje. Patogiai jaustis reguliuojamos antros eilės Tiesa, jei ant užpakalinės sėdynės suaugę žmonės ir atsistums iki galo, bagažinės talpa iki 205 l. Kita vertus, automobilyje visokių dėžių, dėžučių ir į kurias galima sukišti netilpusį turtą.

Japoniški

Dažniausiai antrinėje rinkoje „Yaris su benzininiais 1 l 65 AG arba 1,3 l 87 AG Jeigu norite automobilio su pavarų dėže, pasiieškokite 1,3 l Neapsimoka pirkti varianto su 1,5 l nes jis kainuoja beveik tiek pat ir „Corolla. Reikia pripažinti, kad 105 AG šio varikliukas atrodo viliojančiai. retai, bet galima sutikti su dyzeliniu 1,4 75 AG varikliu. Dyzeliniai tačiau pasitaiko retai. apie ekonomiką — 1,3 variklis, būdamas gerokai kuro naudoja panašiai.

Toyota Corolla E150

Patikimi visi „Yario Jeigu pirksite apie km nuvažiavusį automobilį, variklis problemų kelti neturėtų. Net KMP reikia keisti po 200 000 km. tekti nebent praplauti įpurškimo sistemą, jei į automobilį pilama abejotinos kokybės Kartais dar iki 100 00 km užsiteršia kuro davikliai. Paprastai juos išvalyti, tačiau pasitaiko kur „geri meistrai įkalba daviklius pasikeisti. Tai nėra pigu. Teoriškai gali ir kiti davikliai, tačiau tai pavieniai atvejai. Smulkūs „Toyota Yaris pasitaiko retai. Dėmesingesniems reikia tik tokiu atveju, jei pirksite padėvėtus pirmųjų metų

MPD ar „Freetronic

Daugumas Europoje „Yaris turi labai 5 pavarų MPD. Net sankaba tarnauja iki 200 000 km. Įvertinus jos pakeitimas nėra labai

„Toyota gamino „Yaris ir su sankabos paspaudimą turinčia MPD „Freetronic. Teoriškai toks turėtų būti labai Galite pats perjungti galite tai palikti automatikai. teorija ir praktika skiriasi. pavarų dėžė dirba dažnai kaprizijasi, o jos patikimumu suabejoti. Šių automobilių savininkai kad pavaros ima keistai persijungti, o nuolat praneša apie gedimus. Jei taip atsitiko, skubėti į servisą ir patikrinti Deja, „Freetronic pavarų bet kuris servisas taisyti o apsilankymas pas oficialius atstovus patuštins kišenę. Meistrai kad šios PD patikimumas juos į neviltį. Sugesti gali daug kas: sklendė, daviklis, hidraulinis akumuliatorius, ir pan. Brangiai kainuoja ir remontas, ir atsarginės dalys, tad su tokia PD verčiau nepirkti. lieka „Yaris su MPD. pasistengus galima rasti su patikimu 4 pavarų APD, tokie automobiliai daugiausia skirti Japonijos ir JAV rinkoms.

Patikima ir patvaru

Retas skundžiasi „Yaris pakaba. vertus, ten nėra nieko — priekyje sumontuotas „McPherson, užpakalyje — nepriklausoma sija. Automobilis kietokas, tačiau tai visų automobilių problema. Be to, „Yaris labai patikima. Apie km nuvažiavusio automobilio pakabos greičiausia nereiks. Keisti tekti nebent priekinį tačiau jis — pigus. Tik po km gali tekti keisti stebulių guolius ir priekines su rutulinėmis atramomis. Brangiau tik pastarųjų keitimas, o kitos labai pigios. Kita įvertinus jų tarnavimo laiką, teigti, kad „Yaris priežiūra brangi.

Beje, 2000 m. buvo metų automobilis. Jį įvertino ne tik žurnalistai, bet ir pirkėjai. kartos „Yaris tapo „Toyota modeliu Europoje per šešis metus buvo 1 200 000 automobilių.

Perkam?

kartos naudota „Toyota išsiskiria nebloga sąranga, saugumu ir patikimais varikliais, suabejoti verčia automobilio Net ir naudotas „Yaris kainuoja nepigiai, todėl dažnas didesnį ir platesnį variantų siūlantį „Corolla modelį. Be to, ir kiti maži automobiliukai, nepasižymi gera garso yra daugiau pritaikytas miestui, ne užmiesčio kelionėms.

Toyota Corolla E150
Toyota Corolla E150
Toyota Corolla E150
Toyota Corolla E150


Toyota Corolla E150

Interesting Articles

Here you can write a commentary on the recording "AUTOREVIU.LT — Mažas japonas dideliame mieste – „Toyota Yaris“ — 1999 — 2005".

Sign in, to write a review.

Twitter-news
Our partners
Follow us
Contact us
Our contacts

dima911@gmail.com

Born in the USSR

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Toyota cars catalog with specifications, pictures, ratings, reviews and discusssions about cars Toyota.